سایت وحید رستمی

جلسه هفتم مقدماتی دوره دیجیتال مارکتینگ کاربردی

جلسه هفتم مقدماتی دوره دیجیتال مارکتینگ کاربردی

بک لینک، لینکی است که از سایت دیگر به سایت شما داده می شود. چرا به بک لینک نیاز داریم؟ بیش از از پرسش دادن به این سوال بهتره با سه بخش اصلی سئو آشنا شوید تا کم کم به اهمیت ساخت بک لینک پی ببرید.

بک لینک، لینکی است که از سایت دیگر به سایت شما داده می شود.
چرا به بک لینک نیاز داریم؟
بیش از از پرسش دادن به این سوال بهتره با سه بخش اصلی سئو آشنا شوید تا کم کم به اهمیت ساخت بک لینک پی ببرید.
• سئو شامل سه بخش است: سئوی فنی ، سئوی داخلی و سئوی خارجی
• سئوی فنی و سئوی داخلی مهم است اما بدون لینک سازی (لینک بیلدینگ) و بالا بردن اعتبار سایت، کلمات کلیدی شما رشد چندانی نخواهند کرد.
• برای اثبات این ادعا کافی است یکی از کلمات کلیدی ثبت شرکت، طراحی سایت، آموزش سئو، خرید عسل، قیمت آهن و یا خرید موبایل را در گوگل سرچ کنید و از بین سایتهای موجود در صفحه اول، لینک های 1 تا 10 را در یکی از ابزارهای نمایش بک لینک مثل اچ رف یا ماز بررسی کنید.امیدوارم بعد از انجام دادن این کار تمامی شک هاتون درباره نقش بک لینک در سئو به یقین تبدیل شده باشد.
• یکی از سه معیار اصلی گوگل(سئوی تکنیکال، سئوی داخلی و سئوی خارجی) برای امتیاز دادن به سایتها بک لینک است، که بک لینک بسیار مهم تر از سئوی داخلی و فنی است.
چرا بک لینک مهم تر از سئوی فنی و سئوی داخلی است؟
• مطمئنا شما سایت هایی را دیده اید که بدون محتوا و سئوی داخلی مناسب رتبه خیلی خوبی گرفته اند. شما با بررسی محتوای این سایت ها می بینید که حتی خیلی از اصول ابتدایی سئو را رعایت نکردند و حتی سایت هایی پر از غلط های املایی و ویرایشی است. شک نکنید این سایت ها از بک لینک قوی استفاده کرده اند.
• بعد از طراحی وب سایت و بارگذاری روی هاست، شروع به تولید محتوا می کنید و بعد از گذشت چند ماه می بینید که هنوز نتیجه دلخواه را نگرفتید. دلیلش اینه که هنوز سایت شما اعتبار لازم را نزد گوگل نگرفته است. برای کسب اعتبار علاوه بر تولید محتوا و فعالیت در شبکه های اجتماعی نیاز به لینک بیلدینگ دارید.

نظر شما درباره جلسه هفتم مقدماتی دوره دیجیتال مارکتینگ کاربردی چیه برای ما بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آیا حساب کاربری ندارید؟